Młodzieżowa Orkiestra Parafialna Węgry

08/04/2018
Koncert Wielkanocny

W niedzielę 8 kwietnia w Kościele Parafialnym pw. św. Józefa Robotnika w Węgrach odbędzie się niezwykły koncert z udziałem naszej Orkiestry, Chóru oraz Marianek. ZAPRASZAMY!
Parafialna Młodzieżowa Orkiestra Dęta
Węgry-Osowiec
*Blaskapelle St. Joseph
*Orkiestra wspierana przez Towarzystwo Społeczno-Kulturalne
Niemców na Śląsku Opolskim
Parafialna Młodzieżowa Orkiestra Dęta
Węgry-Osowiec
Blaskapelle St. Joseph
Parafialna Młodzieżowa Orkiestra Dęta Węgry-Osowiec
Przejdź do treści
Witamy Was na stronie Młodzieżowej Orkiestry Parafialnej Węgry. Nasza orkiestra gromadzi w swoich szeregach ludzi, którzy kochają muzykę i dla których muzyka jest pasją. Nasi muzycy to głównie absolwenci oraz uczniowie Społecznego Ogniska Muzycznego w Ozimku, którego filia znajduje się w Węgrach.
Gra w orkiestrze to oprócz przyjemności ciężka praca, aby utrzymać poziom oprócz codziennego kontaktu z instrumentem regularnie ćwiczymy w grupach oraz organizujemy coroczne Warsztaty Muzyczne aby stale podnosić swoje umiejętności.

W Orkiestrze staramy się budować atmosferę ciepła i przyjaźni, zwracając szczególną uwagę na młodszych członków naszej orkiestry, którzy dopiero uczą się gry - aby zostali zaakceptowani w nowym środowisku jakim jest nasza Orkiestra Dęta.

Młodzieżowa Orkiestra Parafialna z Węgier w tej chwili liczy 21 Muzyków, głównym celem orkiestry jest propagowanie gry na instrumentach dętych  oraz wspólne obcowanie z muzyką.
Parafialna Młodzieżowa Orkiestra Dęta
Copyright 2015-2018 by @ndi
Węgry-Osowiec
Wróć do spisu treści