Wydarzenia 2011 - Strona Węgier

Witamy w Węgrach
Oficjalna strona miejscowości!
Śledź nas na bieżąco:
Witamy w Węgrach
Oficjalna strona miejscowości!
Menu
Witamy w Węgrach
Oficjalna strona miejscowości !
Strona Węgier
Menu
wegry.turawa.pl
Przejdź do treści

Wydarzenia 2011

Wydarzenia
2011-05-29: Festyn Rodzinny

W niedzielę 29 maja jak co roku szkoła Społeczna Podstawowa  w Węgrach zorganizowała festyn rodzinny na boisku przy OSP Węgry. W programie było mnóstwo atrakcji, występy dzieci oraz zaproszonej kapeli góralskiej. Wieczorem zabawa z towarzyszeniem zespołu Andantino, kapeli góralskiej oraz DJ.

zdjęcia: M.Wieczorek

2011-05-21: Mecz ministrantów

W sobotę 21 maja na boisku przy OSP Węgry odbył się kolejny mecz ministrantów organizowany przez ks. Marcina.

zdjęcia Anna M.
więcej zdjęć

2011-05-13: Majówka ku czci Matki Boskiej Fatimskiej

W piątek 13 maja 2011 r. przy pomniku poległych w Węgrach odbyła się uroczysta majówka ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Rozpoczęto Mszą św. w kościele o godz. 18.00 następnie wszyscy udali się procesją do pomnika Matki Bożej Fatimskiej by odprawić majówkę. Po zakończeniu wszyscy poczęstowali się kołaczem oraz dobrym kafejem. Oprawę muzyczną zapewniła nasza orkiestra kościelna (w bardzo młodym składzie) oraz pan Józef Baron, który przygrywał na organach.

Majówka została zorganizowana przez Radę Sołecką Węgier.

zdjęcia: Dawid G., Józef P.
więcej zdjęć

2011-05-08: Odpust Parafialny

W niedzielę 8 maja obchodziliśmy odpust parafialny ku czci Św. Józefa Robotnika.

zdjęcia: Józef P.
więcej zdjęć

2011-05-02: Dzień strażaka 2011

Jak co roku 2 maja swoje święto mieli nasi strażacy. O godz. 17.00 odbyła się uroczysta msza św. z udziałem strażaków w ich intencji, następnie przemarsz z towarzyszeniem orkiestry ulicami Węgier.
Wieczorem od godz. 20.00 zabawa taneczna z udziałem zespołu Boomerang.

zdjęcia rodz. Klimek
Józef P.
więcej zdjęć

2011-05-01: Majówka przy kaplicy Św. Józefa

W niedzielę 1 maja 2011 r. przy kaplicy św. Józefa odbyła się uroczysta majówka, były odmawiane litanie do św. Józefa oraz śpiewane pieśni majowe, następnie wszyscy poczęstowali się kołaczem oraz dobrym kafejem. Oprawę muzyczną zapewniła nasza orkiestra kościelna (w bardzo młodym składzie) oraz pan Józef Baron, który przygrywał na organach.
Majówka została zorganizowana przez Radę Sołecką Węgier.

zdjęcia by andi
więcej zdjęć

2011-05-01: Nasz plac zabaw

Naprawiono elementy drewniane podestu oraz powieszono nowy regulamin (poprzedni został zniszczony), wymieniono piasek w piaskownicy (zasponsorowany przez Pana Romana Bartyle z Węgier). Teraz ponownie zapraszamy wszystkie dzieci do bezpiecznej zabawy!

2011-05-01: Odnowiono tablice poległych w I i II Wojnie Światowej

Odnowiono nieczytelne już tablice z nazwiskami poległych w I i II Wojnie Światowej mieszkańców Węgier, które znajdują się na pomniku w Węgrach

więcej

Dzięki inicjatwie Rady Sołeckiej w naszej Wsi stanął wielki kosz Wielkanocny, święta już tuż..tuż.. więc jak widzimy zajączek będzie w tym roku bogaty ;)


2011-04-15: Ustawianie gazonów na "skwerku przy zakręcie"

Nasz "skwerek na zakręcie" otrzymał nowe gazony z których już niedługo będą wyrastały piękne kwiatki będące ozdobą tego placyku. W piątek 15 kwietnia członkowie Rady Sołeckiej zorganizowali akcję ustawiania gazonów. Myślę że będą kolejną ozdobą naszego "skwerku na zakręcie". Zapraszamy wszystkoch do obejrzenia zdjęć z tej "akcji"

więcej zdjęć

2011-04-13: Mecz ministrantów Węgry-Osowiec

W sobotę 9 kwietnia, na boisku OSP Węgry o godzinie 14:30 odbył się mecz zorganizowany przez księdza Marcina Wilczka dla ministrantów z Węgier i Osowca. Podzielił on chłopców na dwie drużyny i rozpoczeli grę. Mecz sędziował ksiądz Marcin. Po długiej i wyczerpującej grze wynik wskazywał 4:5. Po meczu odbył się poczęstunek. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Była to dla nich super zabawa!!!

zdjęcia oraz tekst: Anna M.

Zaktualizowano:
Copyright 1999-2019 by @ndi
Wróć do spisu treści